Vojta's Commuter (09M Light Blue)

Recyklovaný originální Favorit, který už bohužel v původním stavu dosloužil. S renovací přišlo i přelakování na pastelově modrou barvu.

Původní stav kola byl nakonec horší než se původně zdálo. Finálně bylo tedy zachováno krásné originální kožené sedlo české výroby, přední i zadní náboj, přehazovačka a brzdy. Ze starofavoritových zásob byla použita řidítka-berany s představcem a brzdové páky.

Na přání byla ponechána přehazovačka ovšem doplněná novým šestikolečkem. Původní přední kliky nahradily nové hliníkové.

Jako pláště byly použity mé oblíbené Schwalbe Road Cruiser s bílým bokem, které dávájí (společně s hnědou omotávkou) kolu správný retro šmrnc. Pláště s větší šířkou (622-37) jsou idealní na hrbolatou nebo dlážděnou silnici.

Kolo bylo doplněno detaly jako bowden s titanovým vzhledem a originální objímky bowdenu Favorit, použité z vlastních zásob.

Detailní informace ...

- originální rám Favorit
- 6 rychlostí, originální přehazovačka a řadící páka
- vintage řidítka (berany) a představec Favorit
- vintage brzdové páky a originální brzdy Favorit Special
- hnědá omotávka Bike Ribbon Eolo SOFT
- sedlo originální Sport 05
- hliníkové kliky Force
- kovové pedály
- pláště Schwalbe Road Cruiser 622-37, bílý bok
- duše Schwalbe
- dvoustěnné Al ráfky Remerx Well
- nerezové dráty a niple
- nová lanka a bowdeny s titanovým vzhledem

Renovace pro Vojtu. K vidění v Lysé n. Labem a okolí.

Jaro 2013

« zpět

Vojta's Commuter (09M Light Blue) Vojta's Commuter (09M Light Blue) Vojta's Commuter (09M Light Blue) Vojta's Commuter (09M Light Blue) Vojta's Commuter (09M Light Blue) Vojta's Commuter (09M Light Blue) Vojta's Commuter (09M Light Blue) Vojta's Commuter (09M Light Blue) Vojta's Commuter (09M Light Blue) Vojta's Commuter (09M Light Blue) Vojta's Commuter (09M Light Blue) Vojta's Commuter (09M Light Blue)